Motor Kurye ve Express Kurye

motorlukargo slayt2

Motor kurye ve Express Kurye

Motor kurye ile artıştan ve bireysel araç kullanımından kaynaklanan kurye servisindeki gecikmeler, hem hizmet şirketleri hem de müşteriler için büyük bir sorun teşkil etmektedir. Kurye hizmeti sektöründe yaratıcı fikirlerin alternatifi olarak kabul edilen express kurye hizmeti, hem müşteriler hem de şirket için büyük avantaj sağlamaktadır.

Gençlerin personel istihdamı için gerekli kriterler doğrultusunda çalışmalarını sağlayan motor kurye hizmeti, 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Kurye servisi almak istediğinizde, alternatif servis modelleri arasında tercih ettiğiniz express kurye servisi için bir gönderi kaydı bırakabilirsiniz.

Sevkıyat kaydından sonra çağrı merkezine bırakılacaksınız, adresinize en yakın olan motorlu kurye, adresinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlar ve gönderilerinizi alır ve gönderilerinizi en kısa sürede alıcı adresinize teslim eder.

Yollardaki taşıt trafiğine bağlı olmayan motorlu kurye personeli, motorlarıyla dar sokaklarda kolaylıkla çalışabiliyor ve araç kurye araçlarından daha hızlı ve hızlı çalışabiliyor. Bu sayede, gecikmiş gönderilerde sorun yaşamayacağınız alternatif bir servis modeli ile tüm çalışmalarınızı zamanında eğitebileceksiniz.

Ek olarak, kurumlar veya işletmeler arasındaki trafik belgeleri için işletme giderleri açısından büyük avantaj sağlayan motorlu kurye için tercih edilen bir nedendir. İşletmelerin kağıt trafiği için personel istihdamı sağlamak yerine motorlu kurye tercih etmeleri çok daha ekonomiktir.

Belgeler, parseller ve küçük motosikletler ile taşınabilecek her türlü gönderi için birçok avantaja sahip olan gönderi hizmet modeli hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlıyor. Kurye hakkında unutulan bir belgeye yetmeyeceği konusunda endişelenmenize gerek duymadığınız alternatiflerin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Motorlu kurye hizmeti için, ilk önce kurye hizmeti veren şirketin çağrı merkezi ile irtibata geçebilir ve nakliye hizmeti modelleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Elde ettiğiniz bilgilerle bütçenize ve zamanınıza göre tercih ettiğiniz gönderi modelini seçeceksiniz. Ayrıca, gönderinin teslimat raporu, teslimattan sonra çağrı merkezine bıraktığınız irtibat adresinize gönderilecektir. En kolay, kaliteli ve güvenilir kurye hizmetini sağlayarak tüm kurye ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.