kargo moto

Motor Kargo İle Gönderim Yapın 0212 222 5620

Özellikle İstanbul merkezinde firmaların ofisleri ve şubeleri bulunuyor olmasından dolayı, günü içerisinde oldukça zor şartlar ile çalışma hayatını düzene sokmaya çalışmaktalar. Üstelik yoğun trafiği insanı çileden çıkarır türden olması nedeni ile kargo ya da kurye paketlerini kendi imkanlarınız ile taşımanız saatler sürecekken, motor kargo ekibimiz ile bir hayli hızlı ve uygun fiyatlı olacaktır.

7/24 motorlu kargo hizmetlerini sizlere sunan firmamız sayesinde artık paketlerinizi zamanında yerine iletebilmek hayal olmayacak ve her zaman en hızlı şekilde müşterilerinize ulaşmanın imkanlarına sahip olabileceksiniz. ”Emanetiniz emanetimizdir” sloganı ile yollara düşen motor kargo şirketimize bir telefon ile ulaşabilir ve en ucuz fiyata en kaliteli hizmeti alarak paket yollayabilirsiniz.

Motorlu kargo ekiplerini son derece özenle seçiyor olmamız ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetine göre hizmet vermemizden dolayı, artık 7/24 paket göndermek sizin için bir lüks olmayacak ve işlerinizi hızlı bir şekilde yoluna koyma şansına sahip olacaksınız.

Size günün her saatinde bir telefon kadar yakın olan moto kargo şirketimizin çağrı merkezine gelen bildiriminiz sonucunda sizlere en yakın olan elemanımız adresinize yönlendirerek kısa sürede paketinizi almaktadır. Alınan paketlerin aciliyetine göre ve gideceği lokasyona göre hızlı bir şekilde ulaştırılarak teslimatı yapılmaktadır.