motor kargosu

İstanbul Motor Kargo 0216 473 0003

Acil yetiştirmeniz gereken kurye ve kargo paketlerini motor kargo ekibimiz ile dilediğiniz gibi yollayabilir ve en kısa sürede adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Şirketimiz güçlü bir ağ ile bir çok hizmet veriyor olması ve böylelikle kısa sürelerde ve uygun fiyatlar da paketlerinizi taşımasından dolayı, sizde tercihlerinizi bizimle yapabilirsiniz.

Hizmette sınır tanımayan moto kargo ve motorlu kurye ekiplerimize 7/24 her an ulaşabilirsiniz. Bir telefonla kapınızda ve sizlerin hizmetinde olacaktır. Acil kargo için hizmet veren motor kargo ekiplerimiz sizlerin kuryelerini önem derecesine göre verdiğiniz gün gideceği adrese iletecektir. Belirtilen adrese iletilecek olan kargo, motor kurye ekiplerimiz tarafından önemle korunacak ve paketiniz şirketimiz garantisi altında olacaktır.

Güçlü ulaşım ağı sayesinde paketinizi İstanbul’un neresinde olursa olsun verdiğiniz gün iletileceği ve bu sırada paketinizin nerede olduğunu 7/24 açık olan çağrı merkezimiz sayesinde öğrenebileceksiniz. Alanında en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti veren kuruluşumuz sayesinde, artık kargo yollamak derdinizden kurtularak rahat edebilirsiniz.

Paketlerini en sağlıklı ve hızlı şekilde belirttiğiniz adrese ileterek içinizi rahatlatacak firmamıza sizde hemen ulaşarak, paket yollamaya hemen başlayabilirsiniz.