20080429215417

7/24 Tuzla Moto Kurye Sizin Hizmetinizde

Reelde mağaza açmak yerine tercihlerinizi sanal mağaza açarak mı yaptınız Ya bu açtığınız mağazanın satışında müşterilerinizin paketlerini yollamak ve telim etmek kime düşecek ? Bunlar sizleri kara kara düşündürmekte ise eğer, artık bunları düşünmeyin ve sizde 7/24 hizmet veren Tuzla kurye firması ile gönderilerinizi gönül rahatlığı ile yaparak, sizlerin adına taşımacılık yapmalarının kolaylıklarını elde edin.

Tek yapmanız gerekli durumlarda, çağrı merkezimizi aramak ve paketleri hızla müşterilerine ulaştırmak olacaktır. Tuzla Moto kurye ekibimiz sizlerin bir telefonuna bakarak hizmet vermektedir. Vereceğimiz hizmetin kalitesi sonucu olarak sürekli olarak bizimle çalışıyor olacaksınız. Nedeni ise bizden hizmet alan bir kimse her daim bizim hizmetimizin kalitesinde hizmet almak isteyecektir.

Tuzla kurye ihtiyacınızda size bir telefon kadar yakın olma avantajı da sağlayan şirketimiz ister kurumsal iletiniz olsun isterseniz bireysel iletiniz olsun her daim her istediğiniz ürünü istediğiniz noktaya taşıyacaktır. Tek yapmanız gerekli durumda olan şey bizleri arayarak itlinizin alınacağı ve iletileceği yeri söylemeniz olacaktır.

Ayrıca gönderinizin türüne göre bizleri arayıp sizin iletinize özel kurye de isteyebilirsiniz. Ürününüzün hassaslığı ya da ne kadar aciliyetli zamanda yetişmesi gerektiği ile ilgili çağrı merkezimizi bilgilendirebilir ve çağrı merkezimizin size o tarzda bir motorlu kurye göndermesini isteyebilirsiniz.

Üstelik tüm bunlar en uygun fiyat avantajlarıyla hizmet artık ayağınızda. Piyasadaki en uygun ücrete sizlerin belirleyeceği kurye tipini ayağınıza göndereceğiz. İşte bizim firmamızın en önce müşteri memnuniyeti mühimdir düşüncesinin yansıması da bu şekildedir.

Tuzla motor kurye şirketimiz size aciliyetli kurye taşımacılık hizmeti de vermektedir. İster normal kurye isterseniz express kurye olarak hizmet alın aldığımız hizmet kapsamında en kalifiye olmakta ve en pahalı olmayan ücrete olmaktadır. Bizleri çağrı merkezimizden arayın hizmetinize gelelim.