moto kargolar

7/24 Motor Kargo 0212 625 2616

Yıllardır İstanbul’un her bölgesinde hizmet sağlayan motor kargo firmamız sayesinde, her daim memnuniyeti elde edebilecek ve böylelikle uygun maliyetler ile istediğiniz kolaylıkları elde ederek paketlerinizi zamanında gönderebileceksiniz.

Düzenli olarak eğitim alan ve eğitilen motorlu kargo personeli sayesinde, artık siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerden yararlanacak ve böylelikle kaliteli bir şekilde müşterilerinize ulaşmanın avantajlarını yaşamış olacaksınız. Yaptığımız iş kadar müşterilere de sıcak davranmanın önemli olduğunu bilen şirketimiz sizlerden gelen şikâyetleri de çağrı merkezimiz aracılığı ile dinlemekte ve en kısa sürede bu durumlara çözüm bulmaktadır.

Motor kargo olarak son teknolojiyi kullanıp, profesyonel ekiplerimiz ile istediğiniz gibi hizmet almanızı sağlıyor ve rahatlıkla bütçenizi aşmadan paket yollamanızı sağlıyoruz. Motorlu kargo elemanlarımız paketlerinizi sizlerden alarak belirdiğiniz adrese hiç bir bahane öne sürmeden belirtilen saate ve tarihte ulaştırmaktadır.

Uzman motor kullanımına sahip motor kargo elemanları dar sokaklara ya da sıkışan trafikte ustaca manevralarıyla takılmadan ilerleyebilmektedir. Ve İstanbul’u iyi bilmeleri gerektiğinde ara sokaklardan geçerek kargonuzun yerine istediğiniz vakitte iletilmesini sağlamaktadır.

Bu durumda motor kargo ihtiyaçlarınızı bizimle karşılayabilir ve hızlı bir şekilde paket yollayabilirsiniz.